Zoek

Vastenaovendvieringen op de Wellse scholen

Op vrijdag voor Carnaval werd (en wordt nog steeds) op alle Wellse scholen feest gevierd en kwam de "Grote Prins" met een afvaardiging en ook later de Jeugdprins op bezoek.

De kleuters hadden op beide kleuterscholen een eigen prins of prinses en vanaf 1981 had ook Basisschool Sint Vitus hun eigen hoogheden uit de zesde klas, tegenwoordig groep acht.


1981 Eveline I (Klabbers)           Ron I (Coppers)

1982 Miranda I (Alberts)             Emiel I (Krebbers)

1983 Celeste I (Peters)                Michel I (Lucassen)

1984 Silvia I (Huibers)                 Marc I (Hagens)

1985 Marion I (Peeters)               Martien I (Wijers)

1986 Maike I Vink)                       Michael I (Lenzen)

1987 Chantal I (van Opbergen)  Alexander I (Hebben)

1988 Monique I (Janssen)          Jeroen I (Bosscher)

1989 Suzan I (Hendrix)               Simon I (Thijssen)

1990 Ruth I (Brauers)                 Spencer I (de Riet)

1991 Hannie I (Laarakker)          Job I (Wijnen)

1992 Mieke I (Rijk)                       Rob I (Peeters)

1993 Sarah I (Coenders)             Niels I (Eikmans)

1994 Laurie I (van Rens)             Ron II (Denissen)

1995 Ilona I (Roosen)                  Arno I (Derks)

1996 Gemma I (Stockmans)       Clemens I (Wijers)

1997 Lyanca I (Peters)               Ron III (Roersch)

1998 Mieke II (Selten)                 Rob II (Stevens)

1999 Martine I (Janssen)            Rick I (Arts)

2000 Krista I (Jacobs)                 Michel II (Chlôd)

2001 Jessica I (Meerwaldt)         Maarten I (Stammen)

2002 Nanda I (Huibers)               Koen I (van Rijswijck)

2003 Cindy I (Van Vegchel)        Teun I (Verberne)

2004 Anke I (Krebbers)              Falko I (Eichhorn)

2005 Mandy I (van Riswick)       Bram I (van Dijck)

2006 Carmen I (van Soest)        Danny I (Hendrix)

2007 Jeanine I (Eickmans)        Maikel I (Hendriks)

2008 Lisan I (Hebben)                Jop I (Peeters)

2009 Jessica I (Clevers)            Jelle I (van Osch)

2010 Rosan I (Verrijdt)              Juul I (van Schaijk)

2011 Mayke I (Klabbers)           Kay I (van Elsen)

2012 Savannah I (de Beus)      Christian I (Foudraine)

2013 Joyce I (Hendriks)           Freek I (Weijs)

2014 Anne I (Nijsen)                 Cas I (Nijsen)

2015 Lisa I (Alberts)                 Dion I (Arntz)

2016 Maartje I (Smits)              Rick II (Alberts)

2017 Laura I (Vermeulen)         Wut I (Chuchuai)

2018 Merle I (Driessen)            Kimi I (Koenen)

2019 Sirita (op het Veldt)         Niels II (Laarakker)