De Maas de Baas
15-12-2013
Dagblad pers en L1 TV blikt terug
Op 20 december 2013 is het 20 jaar geleden dat de Maas buiten haar oevers trad. Die grote overstroming was het begin van een grote operatie om Limburg tegen hoogwater te beschermen. Rond de herdenking is een themaweek, van zondag 15 december tot en met vrijdag 20 december.
L1 TV verslaggever Suna Soysuren maakte opnames in Arcen - Blerick en Well en interviewde bewoners die de hoog water ramp met Kerstmis1993 aan den lijve ondervonden en moesten evacueren. ( zie foto) In L1 LT op maandag 16 dec. om 21.30 uur was de uitzending.
Op 20 december 2013 van 19.00 - 20.00 uur op L1 TV vindt het live debat plaats met als thema 'De Maas de Baas'. Het debat vormt de afsluiting van een week lang aandacht voor de Maas in het verleden, heden en de toekomst. Ook uit Well zijn mensen uitgenodigd om aan dit debat deel te nemen.
Meer info: De Maas de Baas op de website L1 TV
- Donatie van 'Huifkar André Simons' voor Archief Well
- Bezoekers uit Australië.
- Stem op Archief Well bij de Rabo ClubSupport Campagne 2023
- Archief Well presenteert foto's tijdens het Ontmoetingspunt op 28 sept.
- NIEUW: Archief Well op YouTube
- OUD BEWONERS AMBONEZENKAMP OP BEZOEK
- Website Archief Well 12 ½ jaar online
- Archief Well presenteert foto's tijdens het Ontmoetingspunt.
- Archief Well presenteert foto's tijdens het Ontmoetingspunt.
Actueel

Donatie van 'Huifkar André Simons' voor Archief Well
Op zaterdag 16 september trok André Simons en zijn welbekende trekker met huifkar twee rondjes door ons dorp.

Bezoekers uit Australië.
Visitors from Australia. ( op de foto) Chris - Tony - Jackie en José