De Goedheiligman op bezoek in ons dorp.

25-11-1882 . Advertenties van schrijnwerker Gerardus Simons. Hij stond in Well bekend als een zeer bekwame meubelmaker. In de sinterklaastijd werd er houten speelgoed verkocht.
Zoon Tinus Simons leerde ook het meubelvak en mocht zich meester schrijnwerker noemen. De familie Simons woonde op het huidige adres Grotestraat 12.

18-12-1940. Tijdens de bezetting van de Duitsers in de Tweede Wereldoorlog ging het St. Nicolaasfeest in de zaal niet door.

De feestelijke intocht medio jaren '50. Met zijn koets en paard bracht Kees Nooren de Sint en zijn twee Pieten jaarlijks naar de zaal, waar de kinderen getrakeerd werden met snoep en taai-taai in een bruine papieren zakje. Kees Nooren loopt rechts naast de koets en houdt de teugels. Huub Smits heeft vanuit zijn kapperszaak een mooi overzicht.

Jaren '50. Wim Koppers was voorzitter van het Oranje commité. Hij ontvangt hier Sinterklaas namens alle Wellse inwoners. Sint kwam destijds altijd met twee knechten, een van de Pieten noemden we Trabbedoelie, wie weet de andere naam nog?

Sint en Piet zijn er ieder jaar voor alle leeftijden. An Hebben-Cornelissen was blij met het bezoek.
Actueel

Historische Molenroute op 29 mei
Loop mee met de gids.

Legaat uit erfenis voor Archief Well